Naturalne-Klimaty | Powiew wiosny
26
post-template-default,single,single-post,postid-26,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-6.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

Powiew wiosny

08 mar Powiew wiosny

Dzień dobiega końca. Siedzę cichutko w fotelu, obok w moim ulubionym kubku pięknie pachnie herbata z cytryną. Jej zapach i ciepło delikatnie wypełnia cały pokój. Za oknem śniegowa pierzyna otula nieco zadziwiony świat. Toż tak już pięknie było. Ptaki zaczęły szukać patyczków, piórek i innych cegiełek do budowy swoich gniazd. To tu to tam na drzewach młode pączki delikatnie zmieniały kolor na bladozielony szykując się na powitanie wiosny. I co?  Ale mam nadzieję,że wiosna przyjdzie. Przyjdzie już niebawem. Cichutko , znienacka , rozbłyśnie promieniami słońca, ferią barw i zapachów. W pięknym kapeluszu , w którym wróble szczebiocą i sukni z polnych mgieł.
Musimy tylko nieco zaczekać.
Kochani, dziś piękny dzień w kalendarzu.
Drogie Panie wszystkiego najlepszego dla Was. Radości, miłości i spełnienia. Życzę Wam uśmiechu na twarzy, szalonych pomysłów w głowie i wielkiego, pełnego emocji serca. Nie zapominam również o jednej , gorzkiej łzie aby nadała sens życiu uszlachetniając nasze jestestwo.
Wszystkiego najlepszego.

Miłego popołudnia, buziaki posyłam wiosenne ;-).
Ślicznie dziękuję za odwiedziny i tyle miłych słów. Grzegorz.

Jeśli pozwolicie pochwalę się nieco nową , wiosenną kolekcją mojej biżuterii „Powiew wiosny”

Brak Komentarzy

Dodaj Komentarz