Naturalne-Klimaty | O mnie
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-6.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

O mnie

O mnie

Praw­dzi­wy ar­tysta nie po­siada du­my. Widzi on, że sztu­ka nie ma gra­nic, czu­je, jak bar­dzo da­leki jest od swe­go ce­lu, i pod­czas gdy in­ni podzi­wiają go, on sam bo­leje nad tym, że nie do­tarł jeszcze do te­go pun­ktu, który uka­zuje mu się w od­da­li, jak światło słońca.

Ludwig van Beethoven

Grzegorz Sieczka to niepoprawny romantyk. Choć to już od dawna mało popularne, niektórzy powiedzieliby nawet pas’e, ale ja wciąż wierzę w ludzi. To niestety czasem boli.

Uwielbiam proste i piękne przedmioty nawiązujące do natury, stare meble i domy z pięknymi duszami kryjące nie jedną piękną historie.

W ceramice zakochałem się ponad 12 lat temu. Dzięki niej mogę realizować swoją pasję a zarazem sprawiać innym choć odrobinę przyjemności.

Cenię w życiu to, co wzbogaca je o różnorodne doznania:

  • piękne wnętrza,
  • dobrą kuchnię,
  • podróże te dalekie i bliskie,
  • fotografię
  • wszelaką sztukę rękodzielniczą.

W każdym z nas drzemie twórca. Czasem tylko trzeba zamknąć oczy, wsłuchać się w szum wiatru w koronach drzew, kroplę deszczu spadającą z podniebnej wędrówki, a rytm naszego serca nada kierunek w naszej twórczości.

Staram się aby w mojej pracowni powstawały rzeczy unikatowe, niepowtarzalne, często w pojedynczych egzemplarzach, które grzecznie czekają aż ta jedyna wyjątkowa osoba, ich (s)twórca, umieści swoje dzieło na honorowym miejscu w domu.

Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojej pracowni, gdzie czas biegnie swoim rytmem zatrzymując się czasem aby dać odrobinę wytchnienia w biegu codziennego dnia. Postaram się pokazać Wam piękno otaczającego nas świata a może odkryjecie artystę ukrytego w głębi siebie…