Naturalne-Klimaty | Miłe odwiedziny w przedwarsztatowym przygotowaniu.
33
post-template-default,single,single-post,postid-33,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-6.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

Miłe odwiedziny w przedwarsztatowym przygotowaniu.

26 Lut Miłe odwiedziny w przedwarsztatowym przygotowaniu.

Za oknem wieczór zaciąga grube , atłasowe zasłony. Noc w swojej garderobie stroi się w najpiękniejszą suknie , przed nią magiczny czas. Ludzie w swoich domach spokojnie układają się do snu w nadzieji na dobry sen. Zawsze głośne gawrony , nawet one ucichły. Czasem za oknem mignie bezszelestnie skrzydło nietoperza. Mała kolorowa lampka w kształcie motyla na moim balkonie mieni się ledowym , mocnym , a zarazem spokojnym światłem.
A ja?
Może to niezbyt odpowiednia pora ale myślę. Jak to będzie, czy podołam. Czy wszystko się uda, czy o czymś nie zapomniałem?
Taką noc miałem między sobotą , a niedzielą.

Jednak po kolei 😉

Witajcie moi drodzy 😉
Ostatnim czasem sporo się u mnie działo pozytywnych choć nieco nerwowych , z mojej strony ale taki to był kreatywny strach i nie miał wielkich oczu , chwil.
W sobotę po małych korektach czasowych odwiedziła mnie Julia z mojepowstawanie.blogspot.com/
Przemiłe to były odwiedziny. Julia jest niesamowicie miłą , energiczną i pracowitą osobą z 3 wspaniałych dzieci. Co prawda ostatnio miała nieco kłopotów ze zdrowiem maluchów ale mam nadzieję ,że wszystko już wróciło do normy.
Julia odwiedziła mnie w mojej pracowni. Miło spędziliśmy czas na rozmowie i herbatce , a zimno było nieco więc tak rozgrzewaliśmy się nią i miłą rozmową.
Dostałem również od Juli cudną szafeczkę na klucze , którą sama zrobiła używając pięknej techniki decupage.
Ogromnie Ci za nią dziękuję Julio , na pewno się przyda.

Brak Komentarzy

Dodaj Komentarz